Dieta dla Ciebie!

OBRAZZapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą diet dla każdego. Wszystkie diety opracowuje nasza specjalistka Magdalena Mlącka.

Nazywam się Magdalena Mlącka. Jestem absolwentką studiów magisterskich kierunku dietetyka na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Odbyłam liczne praktyki w wielu warszawskich szpitalach oraz innych placówkach żywienia zbiorowego. Miałam kontakt z ludźmi, których dotyczą różne choroby. Ciężko uwierzyć, że większość z nich to schorzenia dieto-zależne.

Podczas swojej nauki zrozumiałam jak ważne w życiu jest zdrowie, którego stan w dużej mierze zależy od nas samych. Prawidłową dietą możemy zapobiegać, łagodzić skutki, a także leczyć wiele chorób. W pędzącym życiu pełnym pokus ciężko odmówić sobie przyjemności płynącej ze spożywania niezdrowej żywności. A kiedy już postanawiamy wziąć się w garść i zmienić swój sposób odżywiania sięgamy po drastyczne, niefizjologiczne diety, które przynoszą więcej strat niż pożytku.

Należy pamiętać, że słowo „dieta” nie oznacza głodówki, oznacza sposób odżywiania. Właściwie zbilansowana dieta to pewnego rodzaju inwestycja w przyszłość. Prawidłowe żywienie w połączeniu z właściwym trybem życia, pozwala poczuć się zdrowiej, młodziej, a również atrakcyjniej.

Regularnie podejmowana aktywność fizyczna to także ważny element zachowania kondycji fizycznej oraz psychicznej. Zadbaj o siebie i o swoich bliskich, bo naprawdę warto!

 Zamów Dietę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

DIETA 7 DNI 14 DNI CZAS REALIZACJI
 Indywidualna 100 zł 175 zł 5-10 dni
 Indywidualna w chorobie 120 zł 200 zł 5-10 dni
 Dla studenta:)
80 zł 110 zł 5-10 dni
     
 Dieta odchudzająca dla Pań 38 zł
50 zł natychmiast
 Dieta odchudzajaca dla Panów 38 zł
50 zł natychmiast

 zamow

W przypadku Diety Indywidualnej, Diety indywidualnej w chorobie i Diety dla studenta po dokonaniu płatności otrzymasz e-mail z linkiem do formularza, który należy wypełnić aby usługa została zrealizowana.

rejestruj2