Najnowsze Fan Sport Grupy

Grupy społecznościowe


 Dyscypliny i SportGrupy

                          

Dyscypliny

Po zalogowaniu wybierz dyscyplinę, którą się intersujesz, może to być sport, który uprawiasz. Znajdziesz tu innych użytkowników, którzy interesują się danym sportem czy grą. Możesz tu wymieniać się doświadczeniem, dodawać zdjęcia i filmy, szukać partnerów do gry lub treningu, prowadzić dyskusje. Ważne byś dołączył do dyscypliny w województwie, w którym mieszkasz. ZOBACZ WSZYSTKIE

SportGrupy

SportGrupy to grupy przeznaczone dla drużyn/zespołów, grup znajomych/przyjaciół, którzy chcą razem uprawiać jakiś sport czy grać w jakąś grę. Grupy mogą być prywatne (do nich mają dostęp tylko wybrane osoby) lub publiczne. Tworzyć mogą je zarówno nowopowstające zespoły, jak również te które już regularnie grają.

Dzięki utworzeniu SportGrupy każdy z Twoich znajomych będzie mógł dołączyć do grupy, co umożliwi wam łatwą i szybką komunikację. Nie trzeba będzie już umawiać się telefonicznie, sms-ami, czy emailem.

Wystarczy, że w swojej SportGrupie utworzysz „grę lub trening”, a każdy z uczestników grupy będzie mógł potwierdzić swoją obecność. Od razu każdy widzi ile osób będzie i czy gra się odbędzie. Nie zmarnujesz czasu, niepotrzebnie przyjeżdżając, w sytuacji gdy za mało osób się zbierze do gry. Przy okazji zaoszczędzisz na telefonach i smsach:)

Brakuje Ci zawodników do gry? To nie problem! Ustaw swoją SportGrupę jako publiczną, a inni będą mogli dołączyć do Ciebie!

SportGrupy w pigułce

- wizytówka Twojego zespołu,
- łatwa i szybka komunikacja pomiędzy zawodnikami,
- kalendarz gier i treningów,
- sposób na znalezienie nowych zawodników,
- możliwość zorganizowania turnieju z innymi SportGrupami,
- tworzenie galerii zdjęć i video z Twoich gier.

Jak założyć SportGrupę lub FanSportGrupę?

Aby założyć grupę, wejdź do swojego profilu; wejdź w zakładkę GRUPY i po prawej stronie kliknij UTWÓRZ lub kliknij przycisk „utwórz grupę”, który znajduje się na początku tego artykułu. Nowo utworzona grupa wymaga aktywacji przez administratora. Dokonuje się to w ciągu 24h. 

Załóż grupę!

- załóż grupę fanów ulubionego sportowca (FanSportGrupa)
- załóż grupę fanów ulubionego zespołu sportowego (FanSportGrupa)
- załóż grupę fanów piłki nożnej, koszykówki, wycieczek rowerowych, itd. (FanSportGrupa)
- załóż grupę swojej drużyny/zespołu/znajomych (SportGrupa)

 

          

rejestruj2