Szukam partnera do gry lub treningu

 Szukam Partnera do gry:

Jeśli należysz do którejś z poniższych grup, to ta aplikacja jest dla Ciebie:

- jeśli chcesz aktywnie spędzić czas wolny
- jeśli chcesz poznać nowe sporty, gry
- jeśli chcesz znaleźć nowych znajomych do wspólnej gry czy treningu
- jeśli do sportu podchodzisz z pasją

Co możesz zrobić?

- dodać ogłoszenie: poszukuję partnera do gry lub treningu
- utworzyć nową grę lub trening, aby inni mogli do Ciebie dołączyć
- znaleźć ciekawe miejsce, by rozpocząć grę lub trening
- znaleźć już istniejącą grę lub trening i dołączyć do osoby lub grupy

Krok po kroku

Aby móc w pełni korzystać z możliwości portalu zarejstruj się. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami poszczególnych kont. Pamiętaj, po zarejstrowani otrzmasz do przetestowanie zupełnie za darmo konto srebrne, po miesiącu jeśli nie przedłużysz ważności tego konta automatycznie zostanie ono zamienione na konto brązowe, które jest w 100% darmowe!

Zaloguj się na stronie korzystając z danych, które podałeś przy rejestracji. Przycisk do logowania znajduje się w prawym górym rogu. Dzięki temu uzyskasz dostęp do wszytskich funkcjonalności portalu. Będziesz mógł komunikować się z użytkownikami i w pełni wykorzystywać możliwości strony. Możesz również zalogować się przy pomocy swojego konto na facebooku - wtedy nie muszisz przechodzi procesu rejestracji. 

 

Jeśli szukasz partenera do gry lub treningu możesz w danej dyscyplinie utworzyć ogłoszenie. O nowym ogłoszeniu zostaną poinformowani wszyscy członkowie danje dyscypliny. W ogłoszeniu okreś jaki rodzaj gry/treningu Cię interesuje, miejsce, ewentualne koszty i terminy.

 

Po zalogowaniu wybierz dyscyplinę, którą się intersujesz, może to być sport, który uprawiasz. Znajdziesz tu innych użytkowników, którzy interesują się danym sportem czy grą. Możesz tu wymieniać się doświadczeniem, dodawać zdjęcia i filmy, szukać partnerów do gry lub treningu, prowadzić dyskusje. Ważne byś dołączył do dyscypliny w województwie, w którym mieszkasz.

 


Jeśli masz już chętynych/zainteresowanych grą lub treningiem możesz utworzyć nową grę lub trening. Inni użytkownicy będą mogli doąłczyć do Ciebie. Możesz utworzyć grę lub trening określając takie parametry jak: miejsce, termin, ilość osób, koszty.

 

 

rejestruj2